معرفی شرکت فلورپن

شرکت فلورپن :

شرکت فلورپن یکی از دو شرکت بزرگ چند ملیتی هلدینگ Hayat است که در سال 1969 در استابول تاسیس شد. عمده تولیدات این شرکت اعم از: ورقه های MDF  خام و یا با روکش ملامین، انواع کفپوش لمینت، MDF های مقاوم در برابر آتش و رطوبت، انواع پنل های رنگی، لانه زنبوری، براق و پنل های درب مورد نیاز در صنعت ساخت و ساز، دکوراسیون داخلی و مبلمان می باشد.

فلورپن با دانش، تجربه و ظرفیت بالای تولید و با اتکا به نیروی کاری حدود 5700 کارگر و کارمند، محصولات خود را به بیش از 96 کشور دنیا از آمریکا تا چین صادر می‌کند. از میان 500 شرکت صنعتی و برتر ترکیه فلورپن، رتبه‌ی 36ام برترین شرکت ترکیه را به خود اختصاص داده است. شرکت فلورپن دارای 18 کارخانه تولیدی در 7 کشور دنیا است. در ترکیه در شهرهای کاستامونو، آدانا، بالیکسیر، سامسون و تارسوس انواع MDF را تولید می‌کند. در خارج از ترکیه و در کشور رومانی انواع پنل های درب، در بوسنی و هرزگوین کاغذهای بسته بندی، در بلغارستان انواع تخته های چوبی، در روسیه MDF، در آمریکا و ایتالیا تخته‌هایی از خرده چوب و تراشه های چوب را تولید می‌کند.

شرکت فلورپن سالانه ظرفیت تولید 70 میلیون متر مربع کفپوش لمینیت، 5.8 متر مکعب پنل های چوب و 19.5 میلیون پنل درب را دارد، این شرکت رتبه اول این صنعت در ترکیه را به خود اختصاص داده است. روزانه نیاز بیش از 3000 مصرف کننده خانگی و صنعتی را با بیش از 500 کامیون به نقاط مختلف دنیا صادر می‌کند.

فلورپن در راستای جهانی شدن خود گواهی نامه های معتبری را در زمینه کیفیت و اصالت محصول کسب کرده است از مهمترین آنها می توان به گواهینامه کیفیت ISO 9001، گواهینامه ایمنی و بهداشت ایمنی OHSAS 18001، گواهینامه مدیریت انرژی ISO 50001، گواهینامه نظارت محصولات جنگلی FSC و گواهینامه ی معتبر CARB Phase 2  که  توسط انجمن معتبر WKI  اعطا شده است را به همراه گواهینامه های بسیار دیگر اشاره کرد.