فروش اینترنتی لمینت فلورپن
معرفی شرکت فلورپن

معرفی شرکت پارکت لمینت فلورپن :

شرکت فلورپن یکی از دو شرکت بزرگ چند ملیتی هلدینگ Hayat است که در سال 1969 در استانبول تاسیس شد . عمده تولیدات این شرکت اعم از : ورقه های MDF  خام و یا با روکش ملامین ، انواع کفپوش لمینت ، MDF های مقاوم در برابر آتش و رطوبت ، انواع پنل های رنگی ، لانه زنبوری ، براق و پنل های درب مورد نیاز در صنعت ساخت و ساز ، دکوراسیون داخلی و مبلمان می باشد .

مهمترین ویژگی های پارکت لمینت فلورپن

✔️ دوام و مقاومت بالای پارکت لمینت فلورپن

✔️ تنوع رنگ بالای محصولات فلورپن

✔️ نصب سریع و آسان پارکت لمینت فلورپن

✔️ ساخت شده از مواد درجه یک

✔️ نگهداری آسان پارکت لمینت فلورپن

✔️ مقرون به صرفه بودن پارکت لمینت فلورپن

صادرات محصولات فلورپن

فلورپن با دانش ، تجربه و ظرفیت بالای تولید و با اتکا به نیروی کاری حدود 5700 کارگر و کارمند ، محصولات خود را به بیش از 96 کشور دنیا از آمریکا تا چین صادر می‌کند . از میان 500 شرکت صنعتی و برتر ترکیه فلورپن ، رتبه‌ی 36ام برترین شرکت ترکیه را به خود اختصاص داده است . شرکت فلورپن دارای 18 کارخانه تولیدی در 7 کشور دنیا است و در ترکیه در شهرهای کاستامونو ، آدانا ، بالیکسیر ، سامسون و تارسوس انواع MDF را تولید می‌کند همچنین در خارج از ترکیه و در کشور رومانی انواع پنل های درب ، در بوسنی و هرزگوین کاغذهای بسته بندی ، در بلغارستان انواع تخته های چوبی ، در روسیه MDF ، در آمریکا و ایتالیا تخته‌هایی از خرده چوب و تراشه های چوب را تولید می‌کند .

محصولات شرکت فلورپن

شرکت فلورپن سالانه ظرفیت تولید 70 میلیون متر مربع کفپوش لمینیت ، 5.8 متر مکعب پنل های چوب و 19.5 میلیون پنل درب را دارد ، این شرکت رتبه اول این صنعت در ترکیه را به خود اختصاص داده است و روزانه نیاز بیش از 3000 مصرف کننده خانگی و صنعتی را با بیش از 500 کامیون به نقاط مختلف دنیا صادر می‌کند . فلورپن در راستای جهانی شدن خود گواهی نامه های معتبری را در زمینه کیفیت و اصالت محصول کسب کرده است که از مهمترین آنها می توان به گواهینامه کیفیت ISO 9001، گواهینامه ایمنی و بهداشت ایمنی OHSAS 18001، گواهینامه مدیریت انرژی ISO 50001، گواهینامه نظارت محصولات جنگلی FSC و گواهینامه ی معتبر CARB Phase2  که  توسط انجمن معتبر WKI  اعطا شده است را به همراه گواهینامه های بسیار دیگر اشاره کرد .